Info

Narodil jsem se v 80. letech v Praze a absolvoval jsem Fakultu informatiky a statistiky na VŠE (Katedra informačních technologií).

Obálky knížek s mými povídkami

Jsem zvědavý člověk a ledacos mě zaujme tak, že bych se tomu s chutí začal věnovat, jenže kde na to vzít čas a dostatek energie. Ve výsledku se některým zájmům věnuji „sezónně“ podle nálady, jiným jen velmi povrchně a asi bych je měl nechat být. Většinu mých aktivit spojuje nějaká ta kreativita, což částečně potvrzuje i sekce Tvorba. A vlastně i z počítačových her hraji více ty “budovatelské” (Sim City, Cities: Skylines, Minecraft atd.).

Profesně se věnuji IT (nejen testování) a mimo to mě velmi zajímá ekologie a ochrana přírody. I proto se tady na webu více věnuji recyklaci a “ekologickým” radám. Rád bych se jednou podílel i na nějakém větším projektu prospěšném životnímu prostředí.

Rád píšu (nejen fantasy a sci-fi) povídky, přičemž několik mi jich už i vyšlo v tištěné podobě (viz též profil na Legie.info) Jednou bych to rád dotáhl i k nějakému tomu románu. Mým snem také je zhlédnout nějaký svůj text v divadelní nebo filmové podobě, byť třeba amatérsky. Asi to souvisí i s tím, že jsem měl tu čest podílet se na specifických amatérských představeních na sci-fi conech a ještě více amatérských představeních v rámci křtů knížek našeho volnočasového nakladatelství Fortna.

Pro více informací o mé profesi i zájmech se podívejte na:

Pokud si myslíte, že bych vám s něčím mohl pomoct, nebo máte nápad, který by mě mohl zaujmout, třeba i námět na článek sem na web, nebo už hotový vlastní článek, který byste chtěli zveřejnit apod., neváhejte se ozvat. Pokud bych byl zprávami zavalen, tak tuto výzvu odstraním… Taktéž zde můžete nalézt v sekci Inzeráty, co zrovna sháním nebo čeho se chci zbavit.

Některé mé aktivity mají vlastní webové stránky. V tuto chvíli je to pouze:

Snů o dalších projektech a aktivitách by byla spousta, ale čas, vůle a síla momentálně nezbývá, uvidíme…

 Martin Vondráček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *